KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Otomatik kapı, bariyer, kapı motoru, Otomasyon ve servisi ile her konuda yardım alabileceğimiz firmamız yaklaşık 5 yıldır sizlere kesintisiz ve sürekli hizmet vermeye devam etmektedir. Geniş marka seçeneklerimiz ve işinde uzman ekiplerimiz ile hizmet verdiğimiz iş alanımızda her geçen gün kendinizi yenileyeme ve büyütmeye devam ediyoruz.

Sizlerde ortamlarınız için aradığınız her türlü wp ihtiyaçlarınızı bizimle ile giderebilecek ve kaliteli malzemeler ile ihtiyacınıza uygun hizmetler alabileceksiniz. Firmamız ile iletişime geçebilir ve alanlarınız için en uygun olacak ürün gruplarını öğrenebilirsiniz. 

  • Otomatik Kapı Sistemleri
  • Yanakayan Kapı Sistemleri
  • Otomatik Kepenk sistemleri
  • Fotoselli Kapı Sistemleri

MİSYON - VİZYON

Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini de göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde ki en önemli hedefimiz, istenilen kalite de ürünü, en uygun fiyatla, istenilen zamanda sunabilmek, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlayarak, sektörde tercih edilen ve akla gelen tek marka olmak.

otomatik kapı servis alanında büyük bir eksiklik ve hizmet sorunu görmekte olduğumuz için kurumsal düzenli bir servis ağına sahip bir firma olarak otomatik kapı servis ağını daha fazla şehirlerde yaygınlaştırarak siz degerli müşterilerimize  kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet  sunmayı prensip edinerek kalite ve güveni sizlerle  buluş turmayı amaç edindik  yedek parça fiyatlarında süprizle karşılaşmamak için linki tıklayarak yedek parça fiyatlarını görebilir ve satın alabilirsiniz  

Call Now Button
× Whatsapp