Otomatik Döner Kapılar

Otomatik döner kapılar mikro prosesör kontrolünde üretimi gerçekleştirilmektedir. Otomatik kapı radarları sayesinde kişiyi algılar ve otomatik olarak dönmeye başlamaktadır. Otomatik döner kapılarda kapıdan bir kişi geçtikten sonra başka bir giren olmadığı zaman kendi kendine hep uygun pozisyon dediğimiz X pozisyonunda durmaktadır. Otomatik döner kapıları çeride bulunan sıcaklığın korunması için özel olarak sistem geliştirilerek uzmanlar tarafında üretimi gerçekleştirilmektedir. Dees otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı ve diğer otomasyon sistemleri ile hem servisi olsun hem montajı olsun her konuda uzman ekibimizden destek alabileceğiniz firmamız 5 yıldır sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ayriyeten yaşlı ve engelli kişiler ile çocukların rahat geçişini sağlamak için dönme devrini düşüren sistem standart olarak konulmaktadır. Opsiyonel olarak kanatların katlanma özelliği panik çıkış sistemi de uygulama aşamasında yapılmaktadır.

Otomatik döner kapılar özellikle dikkat edilerek kullanıcı emniyetine ne derece önem verdiğinin bir kanıtı olarak göze çarpmaktadır. Otomatik döner kapılar ile ilgili marka seçeneklerimizin fazlaca olması ve konusunda uzman ekibin hizmet verdiği iş alanımızda teknoloji ile ilerleyen ve her zaman gelişen sistemleri takip ederek hızla büyüyerek size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Mekanizma içerisinde bulunan sistemlerin en iyi şekilde çalışarak ve gerçek zamanlı bir kontrol sağlayarak işlem yapmaktadır. Otomatik döner kapılar mevcut güvenlik şartnameleri uyarınca kapı hızı ve kapanma kuvveti kapının büyüklüğüne göre programlanmaktadır. Otomatik döner kapılar bir engele takılması halinde mekanizma hızlıca geri açılarak engelin ortadan kaldırıldığını kontrol etmek için yavaşça kapanmaktadır. Otomatik döner kapılar ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek aklınızda oluşan tüm sorulara çok kısa süre içerisinde doğru ve mantıklı cevaplar bulabilirsiniz.

Sizlerde her türlü iç ve dış mekanlarınızda aradığınız otomasyon sistemine kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile artık kavuşmak istiyorsanız Dees otomatik kapı sistemleri artık çok yakınınızda. Otomatik döner kapılar sisteminde Dees otomatik kapı sistemleri olarak sizlere en iyi hizmet ve kaliteyi vermekten büyük onur duyduğumuz için size en uygun maliyetli otomasyon sistemlerinde yardımcı olmak için firmamız bünyesinde ki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Call Now Button
× Whatsapp